«Веселі канікули з Богом - 2021» у смт Журавно

Дата: 14.07.2021 08:53

Літній період – це чудовий час, щоб відпочити та набратися нових сил для навчання. Літо є також нагодою, щоб провести його з Богом та у товаристві однолітків і однодумців. Саме тому цими днями у смт. Журавно проходить табір «Веселі канікули з Богом 2021».

«Веселі канікули» – це акція, під час якої діти проводять свій вільний час у здоровому, веселому товаристві, а, найголовніше, виховуються на християнських засадах. Брати-семінаристи займаються духовним вихованням дітей і молоді. Будучи у таборі, діти вивчають молитви, беруть участь у веселих іграх і бансах. Кожен день розпочинається Літургією, відтак учасники табору діляться на групи і весело із користю проводять час.

Духовними наставниками спільноти при храмі архангела Михаїла є декан о.Роман  Гринишин та о.Остап Юрів.