07 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства “Журавно – водоканалсервіс”

Дата: 08.07.2021 14:31

07 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального  підприємства “Журавно – водоканалсервіс” Журавненської селищної ради Львівської області, який  був проведений відповідно до рішення 5 сесії   VIII скликання Журавненської селищної ради №5-6 від 23.03.2021 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства Журавненської селищної ради, Порядку укладення контракту з керівником комунального підприємства Журавненської селищної ради та Типової форми Контракту з керівником комунального підприємства Журавненської селищної ради».

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства “Журавно - водоканалсервіс” подав 1 (один) кандидат - БОБИК Роман Богданович.

Заслуховувалась конкурсна пропозиція та проводилась співбесіда з кандидатом на посаду директора.

За результатами засідання, комісія  вирішила - визнати переможцем конкурсу на посаду директора комунального підприємства « Журавно-водоканалсервіс” БОБИКА Романа Богдановича, рекомендувати селищному голові Вітру В.В призначити його на посаду директора комунального підприємства «Журавно - водоканалсервіс» Журавненської селищної ради Львівської області  та укласти контракт строком на  2 (два)  роки.