Громадяни мають право провести звірку з податковою щодо даних по нерухомому майну

Дата: 06.07.2021 19:24

Жидачівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що відповідно до пп.266.7.3 п. 266.7 ст.266 Податкового кодексу України із змінами платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової/нежитлової нерухомості,

- розміру загальної площі об’єктів житлової/нежитлової нерухомості,

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).