Акцизний податок – важливе джерело наповнення бюджету територіальної громади

Дата: 02.07.2021 15:44

Акцизний податок становить 5 відсотків від вартості товару, а платити його повинні ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти від акцизу надходять до місцевого бюджету та в подальшому направляються на соціально-економічний розвиток громади.

Від повноти декларування та своєчасності сплати акцизного податку залежить розвиток території громади.

Нагадуємо, що щомісячно проводиться моніторинг на предмет виявлення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами без наявності ліцензій та відповідно без сплати акцизного податку.

Тому закликаємо суб’єктів господарювання громади, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, на проведення діяльності з дотриманням чинного податкового законодавства та повноти декларування акцизного податку .

Буде поповнюватись місцевий бюджет – буде розвиватись громада!