Обстеження населених пунктів на предмет готовності протидії пожежам

Дата: 02.07.2021 14:47

З метою запобігання масштабним пожежам в екосистемах, провідним спеціалістом ЖКГ, комунальної інфраструктури та цивільного захисту спільно з фахівцем Жидачівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, представником ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Стрийський лісгосп», 01 липня 2021 року здійснено обстеження населених пунктів, які прилягають до лісу на предмет готовності щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період. Зокрема обстежено наступні населені пункти: с. Старе Село,с. Демівка, с. Романівка, с. Зарічне, с. Корчівка, с. Лисків, с. Тернавка, с. Чертіж.

Фахівці ДСНС проводять протипожежні інструктажі, бесіди щодо експлуатації первинних засобів пожежогасіння, аби оперативно ліквідувати ймовірне загоряння, не допустивши його поширення на значну площу.