З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 00:31

Шановна громадо!

Щиро вітаю усіх з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття 28 червня 1996 року Конституції України стало для українського народу подією доленосного значення. Українська держава, за незалежність якої століттями боролися мільйони українських патріотів, отримала Основний Закон, який став оберегом державного суверенітету і демократії великої української родини.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, недоторканність та безпеку, закріпила ідеали рівності, верховенство права та надала кожному громадянину можливості для самореалізації, свободу слова та віросповідання.

Хай у день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за нашу країну, за її Основний Закон, на якому ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє нашої держави.

Бажаю усім мудрості, далекоглядності, взаєморозуміння, наснаги, невичерпної енергії, відданості справі, високих досягнень, успіхів, здійснення задуманого, достатку, благополуччя, спокою та миру.

Селищний голова        Василь ВІТЕР