Зі Святом – Днем батька!

Дата: 19.06.2021 14:51

Батьком – розумним і турботливим, суворим і лагідним водночас, терплячим і розуміючим, мужнім і сильним – бути таким складно і відповідально.

Але Батько, який зумів навчитись і стати таким для своїх дітей – це приклад для кожного чоловіка.

Тато важливий як для сина так і для дочки, адже він захистить, у всьому допоможе, дасть корисну пораду, підтримає і власним прикладом навчить правильним життєвим принципам. А для хорошого батька всі турботи, щоденна важка робота заради добробуту рідних і близьких – в радість, якщо діти виростають люблячими,  поважають та цінують своїх батьків.

Дорогі татусі, бажаю бути хорошими батьками, добрими, мудрими дідусями і справжніми чоловіками!

Зичу міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та любові, віри в своїх дітей! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Успіхів у всьому, здоров'я і впевненості, щастя і достатку.

Селищний голова     Василь ВІТЕР