Висловлюємо подяку за надану допомогу ТОВ «КПК–АГРОІНВЕСТ»

Дата: 16.06.2021 09:33

Журавненська селищна рада в особі селищного голови Василя Вітра висловлює щиру вдячність ТОВ «КПК–АГРОІНВЕСТ» за вкладені інвестиції на проведення ремонту приміщення відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради.

Завдячуючи безкорисливій фінансовій допомозі за короткий проміжок часу проведено якісні роботи з ремонту практично підвальних приміщень і створено нові просторі, світлі робочі кабінети, які відповідають сучасним вимогам. Сьогодні працівники відділу мають змогу працювати у комфортних умовах. Спільна, згуртована праця дозволила здійснити заплановане швидко і якісно.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, процвітання, втілення у життя усіх бізнес-проєктів і успіхів у ваших справах.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.