Відвідайте XIV Великий Карпатський ярмарок-фестиваль «Стрий Органік Фест літо 2021»

Дата: 10.06.2021 12:23

З 11 до 13 червня мешканців області запрошують відвідати традиційний XIV Великий Карпатський ярмарок-фестиваль «Стрий Органік Фест літо 2021», що проходитиме у м. Стрий, на Майдані Ринок.

Ярмарок вперше пройшов у 2013 році і вже став своєрідною візитівкою Стрия. На ярмарок-фестиваль запрошені більше 100 виробників-продавців екологічно-чистої та сільськогосподарської продукції з усієї України.

Під час ярмарку буде проведений Ярмарок професій Стрийщини, Туристичний Форум Стрийщини, економічний форум. Будуть представлені проєкти «Туристично-фестивальне колесо», «Майстерня творчих та креативних технологій». Екскурсія «Спацер стародавнім містом». Перегляд кінофільму «Стрий.Легенда». Пізнавальний квест «Мале місто з великою історією». та ін.

Гості зможуть придбати різноманітні продукти, сувенірні вироби майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, посмакувати традиційними українськими стравами. В програмі фестивалю велопробіг, різноманітні ігри, конкурси, цікава концертна програма.

Серед гостей фестивалю буде розігруватись лотерея.