Запрошуємо на І територіальний фестиваль духовних піснеспівів «ХВАЛІМО ГОСПОДА З НЕБЕС»

Дата: 04.06.2021 15:52

Згідно комплексного плану роботи відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради на 2021 рік 13 червня ц.р. о 14 год. в філії Народного дому с. Старе Село відбудеться І територіальний фестиваль духовних піснеспівів «Хвалімо Господа з небес», приурочений Року проголошення святого Йосифа Обручника покровителем вселенської церкви за участю хорових, вокальних колективів, солістів і церковних хорів сіл громади.

Народна мудрість навчає: «Не заважай тому, хто співає, бо в цю мить він спілкується з Господом…»

Тож запрошуємо всіх бажаючих на живу розмову з Богом.