ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Журавненської селищної ради “Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік”

Дата: 04.06.2021 14:50

Проект рішення Журавненської селищної ради „Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік” підготовлений відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004року №308.

Проект спрямований на залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, створення передумов для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Назва регуляторного акта: Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік.

Регуляторний орган: Журавненська селищна рада.

Розробник: фінансовий відділ Журавненської селищної ради.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Журавненської селищної територіальної громади https://zhuravnenska-gromada.gov.ua проекту регуляторного акту до виконавчого комітету Журавненської селищної ради за адресою: 81780, Львівська область, смт. Журавно, пл.Ст.Бандери,2 контактний телефон (03239) 72-418 або в електронному вигляді на е-mail: zhuravnorada1445@gmail.com

ЗАВАНТАЖИТИ проект рішення Журавненської селищної ради „Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік”