Безкоштовна стоматологія: послуги, які оплачує держава

Дата: 24.05.2021 10:37

У 2021 році надання стоматологічної медичної допомоги Національною службою здоров’я України відокремлено в окремий пакет. У медичних закладах, які уклали договори з Національною службою здоров’я України про надання стоматологічних послуг, деякі послуги для пацієнтів будуть безкоштовними – їх стоматології відшкодує держава.

До переліку безоплатних стоматологічних послуг входить:

первинний стоматологічний огляд пацієнта;

ургентна стоматологічна допомога дітям та дорослим;

планова стоматологічна допомога дітям;

організація та проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дітей до 6 років;

своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування.

Скористатися такою стоматологічною допомогою можна як зі скеруванням від сімейного лікаря, так і самостійно звернувшись до закладу, який має договір із Національною службою здоров’я.

На офіційному сайті Національної служби здоров’я України, обравши відповідні критерії (область, вид медичних послуг), можна ознайомитися з інформацією про всі заклади Львівщини, які уклали контракти з НСЗУ про надання стоматологічних послуг.