Кредити для аграріїв здешевлено

Дата: 13.04.2021 12:39

Постановою КМУ від 10 березня №189 внесли зміни до Порядку використання коштів,  передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромислового комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Зокрема, компенсації підлягають відсоткові ставки за:

• короткостроковими кредитами, залученими для поповнення обігових коштів;
  • середньостроковими кредитами, залученими для поповнення обігових коштів, придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також з переробкою сільськогосподарської продукції;
  • довгостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих об’єктів (у тому числі сховищ для зберігання зерна, овочів та фруктів)

Документи подаються впродовж року до уповноваженого банку, який підписав Меморандум про співпрацю з Мінекономіки до 1 листопада поточного року.

Нараховані та сплачені відсотки за користування кредитами за листопад - грудень минулого року та за січень - жовтень поточного року підлягають відшкодуванню за рахунок коштів поточного бюджетного року.

Більш детально з “Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромислового комплексі шляхом здешевлення кредитів” можна ознайомитись за посиланням.