ЖУРАВНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖУРАВНО-ВОДОКАНАЛСЕРВІС»

Дата: 03.06.2021 12:08

Вимоги до претендента: знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання та водовідведення»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про ціни і ціноутворення», Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, знання нормативно-правових актів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітнім рівнем не нижче спеціаліста або магістра; досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років або досвід роботи за фахом не менше 5 років; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади та згодою на обробку персональних даних;

– автобіографію;

– належним чином завірену копію документа, що посвідчує особу, копію документа про освіту, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

– пропозиції кандидата щодо перспективи розвитку господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, викладені в довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).;

– довідку МВС про відсутність судимості;

– медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

– попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за встановленою формою;

– підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше).

СТРОК, МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: 81780, Україна, Львівська область, Стрийський район, смт.Журавно, пл.С.Бандери, 2, телелефон для додаткової інформації (+380 3239) 72318.

Контактна особа Ягніщак Ярослав Миронович.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Кінцевий термін прийняття заяв до 17.00 год 05.07.2021 року