День захисту дітей у Журавненській громаді

Дата: 02.06.2021 16:18

Немає більшого щастя, аніж сміх щасливих дітей. Ми, дорослі, робимо все, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо.

З метою відзначення Дня захисту дітей на території Журавненської селищної ради згідно розпорядження селищного голови та затвердженого плану заходів, проведено театралізовані дійства,  флешмоби, конкурси малюнків, асфальтний живопис, організовано виставки - колажі дитячих малюнків у філіях народних домів, бібліотек, КЗ дошкільної освіти Журавненської селищної ради.

Службою у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи КУ ЦНСП Журавненської селищної ради, старостами відвідано сім’ї дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За сприяння селищного голови Василя Вітра, було вручено солодкі подарунки дітям, сім’ї яких перебувають під соціальним супроводом Журавненської селищної ради – як органу опіки та піклування.

Маємо світлини з проведення заходів із відзначення Дня захисту дітей, в Журавненській громаді.