Семінар - нарада з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту

Дата: 18.03.2021 16:46

17.03.2021 року в актовому залі Жидачівської міської ради Жидачівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області разом з керівним складом органів виконавчої влади та відповідальними особами за цивільний захист Жидачівської, Гніздичівської, Ходорівської, Журавнівської ТГ, представниками спеціалізованих служб проведено семінар-нараду з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього, а також питання весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Після даного заходу присутнім було представлено пожежну техніку та пожежно-технічне обладнання, яке використовується під час ліквідації різних НС. Також запрошені гості мали можливість за бажання попробувати ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.