Щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для бюджету територіальної громади на 2021 рік

Дата: 01.06.2021 10:08

Міністерство освіти і науки України за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувало інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2021 рік.

Інформаційні довідки призначені для кращого розуміння  формули розподілу  освітньої  субвенції та визначення її обсягу. Засновники закладів мають можливість скористатися висвітленою інформацією для аналізу ефективності їх мережі та ухвалення управлінських рішень.

Інформаційна довідка щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції на 2021 рік для Журавненської ТГ (завантажити).

Також Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції між місцевими бюджетами у 2021 році.(завантажити).