Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Дата: 01.06.2021 10:01

Дорогі наші батьки і діти!

У перший день літа, 1 червня, від усієї душі вітаю вас із прекрасним святом — Міжнародним днем захисту дітей!  Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.  Саме тому святий обов’язок всіх нас подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей наших дітей, забезпечити  належний рівень виховання, а також  дотримання  їх прав. Усі разом зможемо захистити наших дітей, зберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Бажаю юним жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, здійснення усіх мрій і задумів!

А Вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, добробуту, терпіння, доброти і ніжності.

Не забуваймо, що саме ми, дорослі, відповідаємо за щасливе і безпечне дитинство наших дітей!

Вірю, що кожна дитина знайде своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали Вам життя, будуть пишатися Вами!

Селищний голова   Василь ВІТЕР