Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення проекту рішення виконкому з оптимізації мережі ЗЗСО

Дата: 29.05.2021 17:02

Запрошуються члени постійної комісії з гуманітарних питань, молодіжної  політики, спорту, соціального захисту населення,законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики, сільські старости, представники трудових колективів, батьківська громадськість.

Графік слухань:

• Дубравський КЗЗСО І-ІІ ст., філії «Мельницька початкова шола» Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею – 01.06.2021 о15.00 год.,
  • Подорожненський КЗЗСО І-ІІ ст. – 02.06.2021 о15.00 год.,
  • Буянівський КЗЗСО І-ІІ ст. – 03.06.2021 о15.00 год.,
  • Любшанський КЗЗСО І-ІІ ст. – 04.06.2021 о15.00 год.

Місце слухань: смт. Журавно, площа С. Бандери, 23 ( приміщення актової зали народного дому).