Василь Вітер відвідав урочисте храмове богослужіння в с. Новошино

Дата: 24.05.2021 17:36

Голова Журавненської селищної ради Василь ВІТЕР 23 травня цього року взяв участь в урочистостях, пов’язаних з святкуванням престольного празнику в селі Новошино. Храм Святого Миколая збудовано та освячено в 1848-1851 роках.

Святкування розпочалось з Божественної Літургії, яку очолив  отець Василь Гриньків. У святковій молитві взяли участь запрошені священники, парафіяни храму та численні гості.

У своїй проповіді о.Василь привітав парафіян храму з святом, дав  настанови та закликав  бути милосердними, допомагати ближнім.

По завершенню Божественної Літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму та водосвяття.