Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

Жидачівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 21.05.2021 15:34
Кількість переглядів: 344

Фото без опису
СТАН  ЗАРЕЄСТРОВАНОГО РИНКУ ПРАЦІ на території, що обслуговує Жидачівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості упродовж СІЧНЯ-КВІТНЯ 2021  РОКУ

 

 

Обсяги пропозиції

робочої сили

НА ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ РИНКУ ПРАЦІ

Упродовж періоду філією надавалися соціальні послуги 2094 громадянам, з котрих  1749, або 84 % —  зареєстровані безробітні.  Послугами служби зайнятості  торік скористалися 1868  незайнятих осіб, з них 1400, або 75 % — мали статус безробітного. З числа тих, хто перебував на обліку, у звітному періоді статус безробітного набули 598 осіб.

На кінець квітня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 1007 осіб (на відповідну дату торік — 927), з яких 58 % складали жінки,

 29 % — молодь у віці до 35 років , 24 % належали до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 55% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

 

 

Характеристика робочої сили

НА ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ РИНКУ ПРАЦІ  (на кінець  квітня  2021   року)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попит на

робочу силу

За професійними групами. Серед осіб, котрі мали статус безробітного,  значну частку 17% складали робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин (водії, трактористи, оператори котелень, склеювачі, кочегари, дорожні робітники тощо);16 % складали кваліфіковані робітники з інструментом (монтери кабельного виробництва, швачки, слюсарі з ремонту автомобілів, слюсарі-ремонтники, столярі, електрогазозварники,  малярі, мулярі тощо); працівники сфери торгівлі та послуг — 13; 13% складали фахівці (агенти комерційні та торговельні,  товарознавці, сестри медичні, технологи, бухгалтери, інспектори, члени виборчих комісій  тощо);  11 %— представники найпростіших професій ( пакувальники стосів, вантажники, комірники, двірники,прибиральники); 14 % — до законодавців, вищих державних службовців, керівників та менеджерів ( майстри, завідувач сектору, директори, менеджери); 10 % складали ті, хто відноситься до професіоналів (економісти, спеціалісти держслужби, юристи, вчителі, екологи тощо); 7% — до  технічних службовців (оператори комп’ютерного набору, обліковці, листоноші, касири торговельних залів, адміністратори, оператори поштового зв’язку тощо); 0,1 % — до кваліфікованих робітників сільського господарства.

 

 

Кількість вакансій, наявних в базі даних служби зайнятості, перевищила минулорічне значення і становила 662 одиниці,  проти 540. Рівень укомплектування вакансій у 2021 році становив 90,2%, проти -  87,6 %  у 2020.

Станом на 01.05.2021 року кількість актуальних вакансій становила 51 одиниці, у тому числі: 36 одиниці — для робітників;  15 — для професіоналів та фахівців.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях 6868 грн.

Середня тривалість укомплектування вакансій – 7 кал. днів (торік — 8).

Кількість претендентів на 1 вакансію - 20 осіб.

Про наявність вакансій прозвітували 160роботодавців (торік —158).

 

 

 

     

РЕАЛІЗАЦІЯ  ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ  У  СФЕРІ  ЗАЙНЯТОСТІ

упродовж  СІЧНЯ-КВІТНЯ  2021  РОКУ

 

Працевлаштування громадян

 

 

 

Чисельність громадян, працевлаштованих   за направленням служби зайнятості у звітному періоді, становила  596 осіб, у тому числі 303 зареєстрованих безробітних. Чисельність працевлаштованих службою зайнятості незайнятих громадян у відповідному періоді торік становила 476, з них 291 безробітних. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних у звітному періоді становив 17,3%.

 

Виплата допомоги з безробіття одноразово для започаткування підприємницької діяльності

 

 

Упродовж  звітного періоду допомога з безробіття одноразово для зпочаткування підприємницької діяльності  не  виплачувалась.

 

Організація

професійного

навчання

 

Організація ромадських та інших робіт тимчасового  арактеру

 

 

Виплата  допомоги

з безробіття

За скеруванням служби зайнятості професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходили 61 особа (упродовж 2020 року – 155 осіб). Рівень охоплення профнавчанням безробітних становив 3,5 %. Рівень працевлаштування безробітних осіб після закінчення навчання – 78 % .

 

Загалом  у роботах тимчасового характеру  взяли участь 4 особи (торік —8 особа). Рівень участі у цих роботах становив 0,23 % загальної чисельності зареєстрованих безробітних.

 

 

Станом на 1 травня 2021 року з числа зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в службі зайнятості, допомогу з безробіття отримували 889 осіб (на 01.05.2020 року —782 особи). Чисельність отримувачів допомоги з безробіття у порівнянні з відповідною датою торік збільшилась на 107 осіб.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень