Мистецький перфоманс «Вишиваний спадок нації»

Дата: 18.05.2021 15:33

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щорічно свято відзначається в третій четвер травня. Цього річ день вишиванки – ювілейний. Вже 15 років поспіль, як вишивана Україна відзначає свято душі.

Запрошуємо мешканців Журавненщини долучитися до мистецького заходу, який розпочнеться 20 травня ц.р. о 16 год. в смт. Журавно на площі С.Бандери, 2 флешмобом « В ній код народу воскреса».

16 год.20 хв. – зала КУ «Центру культури і дозвілля Журавненської селищної ради» - мультимедійна презентація «Вишивана Журавенщина» та фотосесія «Я душу одягну у вишиванку».

Селищна рада запрошує жителів та гостей Журавненської територіальної громади одягнути вишиванки і долучитись до мистецького перфомансу.

Шануймо національні звичаї та традиції.