16 травня відбудуться урочистості на горі Маківці

Дата: 12.05.2021 10:56

Найзапекліша боротьба за гору Маківка тривала з 29 квітня до 4 травня 1915 року під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між Українськими січовими стрільцями (УСС) та російськими військами.

У той час, як австрійські частини відступали під натиском російських військ, Українські січові стрільці вистояли та зуміли втримати позиції.

4 травня 1915 року бій за гору Маківка закінчився героїчною перемогою Українських січових стрільців, що стала символом відродження української військової традиції.

У неділю, 16 травня о 13.00 год, відбудуться  урочистості на горі Маківці з нагоди відзначення 106-ї річниці легендарного протистояння.