З величним святом – Воскресінням Господнім!

Дата: 01.05.2021 21:58

Дорога громадо!

Щиро вітаю усіх Вас з радісними і величними Великодніми святами.

Великдень — найдобріше та найсвітліше свято, яке є символом оновлення та відродження, яке пробуджує надії та сподівання на краще.

У Великодні дні ми дякуємо Господу за всі ласки і щедроти, хвилини радості і щастя та просимо сил вистояти під час випробувань, міцну і непохитну віру в перемогу добра над злом, добру долю для усіх нас і для України.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині Боже благословення, мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і любов’ю.

Нехай диво Воскресіння Христового спонукає до милосердя та добрих вчинків, помислів і починань, допоможе бути добрішими, терплячішими  до своїх близьких та один до одного.

Сердечно бажаю Вам щирої Великодньої молитви, що наповнить душі спокоєм і радістю, а домівки – затишком і гармонією, любов’ю і злагодою.

Світлих Великодніх свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Селищний голова    Василь ВІТЕР