Держархів підготував виставку «Чорнобильська катастрофа на сторінках пам’яті Львівщини»

Дата: 26.04.2021 14:07

До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи Державний архів Львівської області підготував виставку «Чорнобильська катастрофа на сторінках пам’яті Львівщини».

Виставка містить низку документів, зокрема, узагальнені дані про прибулих із зони ЧАЕС у Львівську область станом на 28.07.86 р., клопотання «Про виділення квартир під сімейні гуртожитки у Сихівському житловому масиві для працівників Чорнобильської АЕС», постанова «Про надання дозволу на заселення будинку виробничого об’єднання «Укрзахідвугілля» працівниками Чорнобильської дільниці Міненергоремонт», газетні статті: «Чорний біль», «Дзвони Чорнобиля», «Про хід виконання невідкладних заходів по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи» та інші.

Виставку можна переглянути онлайн.

Джерело: https://loda.gov.ua/news?id=58616