В Журавненській громаді провели акцію "Кошик для солдата"

Дата: 26.04.2021 13:50

В рамках проведення Стрийської  районної благодійної акції «Подаруй воїну Великдень», відділом освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини  напередодні  великодніх свят організовано традиційну територіальну  акцію милосердя «Кошик для солдата», за проведення якої відповідали клубні працівники громади.  Разом з харчовою продукцією  для наших захисників виготовлено вітальні листівки, обереги, писанки, сувенірні вербові гілки та ін. (майстер – класи народних домів сіл Крехів, Которини, Мельнич, Антонівка, Лисків, Тернавка,  Монастирецький КЗЗСО). Висловлюємо щиру вдячність всім небайдужим мешканцям населених пунктів Журавненщини, які активно долучилися до акції. Сердечна подяка військовим за мирний Великдень. Це все, що ми можемо зробити для наших захисників: молитися і допомогти відчути свято, скуштувавши святкові домашні смаколики.