Журавненська територіальна громада подала заявку на під’єднання до оптичного інтернету за державний кошт

Дата: 23.04.2021 15:59

Журавненська територіальна громада подала заявку для отримання фінансування в межах державної “інтернет-субвенції” на спеціально розробленій платформі Міністерства цифрової трансформації.

У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

Метою програми є підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету у сільській місцевості, надання можливості підключення закладів соціальної інфраструктури до швидкісного інтернету. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Реалізація проєкту відбуватиметься у декілька етапів:

• попередній відбір заявок;
  • офіційний збір заявок (після того, як Уряд затвердить відповідну Постанов;
  • розподіл коштів;
  • проведення закупівель

Переглянути заявку можна на дашборді Мінцифри.