Вісті з культурної ниви

Дата: 12.04.2021 11:43

Впродовж квітня закладами культури Журавненської територіальної громади організовано та проведено наступні дистанційні заходи:

• відеоролик до Всеукраїнського тижня дитячої книги «Читати – це модно, круто, корисно!», мультимедійна презентація «Гумор письменників України – для дітей!», книжкова виставка до Всеукраїнського дня здоров’я «Будь здоровий!» (КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради» смт.Журавно);
  • тематичні заходи (День птахів, День гумору, День здоров’я) – філії Народних домів Крехів, Старе Село, Лисків, Дубравка, Подорожне, Антонівка, філії бібліотек сіл Володимирці, Подорожне, Монастирець, Любша, Антонівка, Дубравка, Лисків.

Підведено підсумки І територіального дистанційного огляду – конкурсу «Герої живуть поруч»:

• номінація «Лауреат І ступеня»:

Ірина Сліпачик – бібліотека – філія с.Зарічне;

Лілія Гриценя – бібліотека – філія смт.Журавно;

• номінація «Лауреат ІІ ступеня»:

Галина Захарків – бібліотека – філія с.Чертіж;

Софія Олеськів – бібліотека – філія с.Антонівка;

• номінація «Лауреат ІІІ ступеня»:

Світлана Тарахомин – бібліотека – філія с.Старе Село;

Яна Марчук – бібліотека – філія с.Лисків.

Читець філії Народного дому с.Монастирець Іванна Ольшанецька прийняла участь в обласному дистанційному огляді – конкурсі читців  «Я маю в серці те, що не вмирає» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки).

В рамках відзначення 30-річчя Незалежності України ведеться тісна співпраця зі Стрийською районною радою по створенні промоційного альманаху «Край, що під крилом журавля».