Увага! В КНП «Журавнівська МЛ» розпочато другий етап вакцинації проти COVID-19

Дата: 09.04.2021 18:37

6 квітня відбулась нарада заступника селищного голови Ярослава Ягніщака з старостами територіальної громади та фельдшерами ФАП за участі директора КНП «Журавнівська міська лікарня» Ярослава Овсянецького щодо проведення другого етапу вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Я.Овсянецький доповів про проведену підготовчу роботу в медичному закладі - організовано кабінет щеплень, який повністю укомплектований згідно вимог НСЗУ, наказом по КНП «Журавнівська МЛ» створена бригада по проведенню щеплень в кількості трьох осіб, які пройшли відповідне навчання, тренінги, отримали вакцину Astra Zeneca (Covisheld) 150 доз, шприци, контейнери для утилізації.

Щеплення буде проводитись в приміщенні КНП «Журавнівська міська лікарня», кабінет 18 - понеділок, середа, п’ятниця з 12.00 год. по 15.00 год. за попереднім записом (моб.т. 0980199414).

Підлягають щепленню на другому етапі: медичні працівники, соціальні працівники, особи віком старше 80 років.

За результатами наради дано протокольне доручення старостам ТГ та фельдшерам ФАП щодо організації вакцинації та проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи про важливість щеплення серед мешканців громади.

Пам’ятаймо, наше життя в наших руках! Тому свідомо і відповідально підходимо до прийняття рішення щодо вакцинування!