7 квітня відбулася нарада заступників голови Львівської ОДА з головами районних рад та головами територіальних громад у режимі відеоконференції

Дата: 08.04.2021 15:28

7 квітня відбулась онлайн - нарада під головуванням першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації А.Годика з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами територіальних громад.

У нараді взяли участь: заступник селищного голови Я.Ягніщак, начальник фінансового відділу селищної ради М.Іваськів, провідний спеціаліст ЖКГ,  комунальної інфраструктури та цивільного захисту відділу комунальної інфраструктури, містобудування, житлово - комунального господарства, інвестицій селищної ради А.Процак.

Під час наради обговорили питання

• щодо результатів експертизи рішень про місцеві бюджети та виконання бюджетів за І квартал 2021 року;
  • щодо забезпечення співфінансування проєктів територіальних громад, які реалізовуються за кошти обласного і державного бюджетів;
  • про заходи щодо запобігання пожеж в екосистемах;
  • щодо профілактики неінфекційних захворювань.