Запрошуємо мешканців Журавненської громади долучитися до екологічного проєкту «Озеленення планети»

Дата: 07.04.2021 15:28

Організатором проєкту «Озеленення планети» є благодійний фонд «Озеленення  України», засновником якого є президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк.

Місія проєкту - змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Ціль проєкту – об'єднати людей навколо теми глобальних екологічних викликів та відновлення екосистеми країни.

У рамках екологічного проєкту «Озеленення планети» 10 квітня у 100 країнах світу планується висадити мільйон дерев за добу.

Участь в екологічному проєкті – це ще одна можливість покращити стан довкілля та озеленити свої населені пункти.

Запрошуємо жителів громади 10 квітня долучитись до проєкту і висадити  власне дерево.

Приєднуйтесь!

Детальніше про проєкт тут.