Відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради»

Дата: 30.03.2021 16:39

30 березня 2021 року відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунальної установи «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради». Кандидатом Шкірко Марією Дмитрівною було запропоновано програму розвитку установи на один, п’ять років.

За результатами голосування та рішенням конкурсної комісії на посаду директора  Комунальної установи «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради» рекомендовано призначити Шкірко Марію Дмитрівну .

Завантажити програму розвитку установи "Сучасна бібліотека. Якісні зміни."