ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Журавненської селищної ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської селищної територіальної громади”

Дата: 26.03.2021 10:47

26.03.2021 року

Проект рішення Журавненської селищної ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської селищної територіальної громади” розроблений відповідно до статей 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про рослинний світ”, статті 28 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, з метою забезпечення належного контролю за використанням об'єктів рослинного світу на території Журавненської селищної територіальної громади, недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень за межами населених пунктів.

Назва регуляторного акта: “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської  селищної територіальної громади”.

Регуляторний орган: Журавненська селищна рада.

Розробник: відділ комунальної інфраструктури, містобудування, житлово-комунального господарства, інвестицій Журавненської селищної ради.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Журавненської селищної ради http://zhuravnenska.gromada.org.ua проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу до виконавчого комітету Журавненської селищної ради за адресою: 81780 Львівська область, , смт. Журавно пл.С.Бандери,2  або в електронному вигляді на е-mail: zhuravnorada1445@gmail.com

ЗАВАНТАЖИТИ  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Журавненської селищної ради “Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської селищної територіальної громади”

ЗАВАНТАЖИТИ проект рішення Журавненської селищної ради “Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської селищної територіальної громади”