ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Журавненської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях...

Дата: 26.03.2021 10:37

26.03. 2021 року

Проект рішення Журавненської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання  і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях в населених пунктах Журавненської селищної територіальної громади» розроблений відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування України», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про органи самоорганізації населення», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про дорожній рух», Кодексів України, інших нормативноправових актів та нормативних документів та спрямований на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території населених пунктів Журавненської селищної ради всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Назва регуляторного акта: «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання  і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях в населених пунктах Журавненської селищної територіальної громади».

Регуляторний орган: Журавненська селищна рада.

Розробник: відділ комунальної інфраструктури, містобудування, житлово-комунального господарства, інвестицій Журавненської селищної ради.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Журавненської селищної ради http://zhuravnenska.gromada.org.ua проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу до виконавчого комітету Журавненської селищної ради за адресою: 81780 Львівська область, , смт. Журавно пл.С.Бандери,2  або в електронному вигляді на е-mail: zhuravnorada1445@gmail.com

ЗАВАНТАЖИТИ  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання  і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях в населених пунктах Журавненської селищної  території»

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЕКТ РІШЕННЯ  "Про затвердження Правил благоустрою,  забезпечення чистоти, порядку утримання  і прибирання вуличних, дворових територій,  парків та додержання тиші в громадських  місцях в населених пунктах Журавненської  селищної територіальної громади"