Нарада з соціальними робітниками

Дата: 16.03.2021 17:05

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради» 16 березня 2020 року проведена нарада  з соціальними робітниками, які надають соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку на території Журавненської громади.  На нараду були запрошені: перший заступник селищного голови – Самсонова С.О.,  Ягніщак Я.М. – заступник селищного голови, Бобик М.Р. - адміністратор ЦНАПу селищної ради.

Директор Дашавська Я.С. ознайомила працівників з пріоритетними напрямками роботи КУ ЦНСП, наголосила соціальним робітникам, щодо якості та своєчасного надання соціальних послуг підопічним відділення соціальної допомоги вдома. Розпочати роботу по підготовці до Великодніх свят, а саме: залучити до заходів підприємців, благодійників з метою сприяння в наданні благодійної та матеріальної допомоги підопічним.

Дашавська Я.С наголосила соціальним робітникам проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу з громадянами похилого віку щодо дотримання посилених санітарно-гігієнічних норм під час карантину.

Бобик М.Р. надано роз’яснення щодо надання пільг, субсидій, допомоги одиноким, малозабезпеченим особам, які потребують стороннього догляду.