Обговорено питання щодо соціальної підтримки жителів громади

Дата: 11.03.2021 15:51

11 березня відбулася зустріч селищного голови Василя ВІТРА з директором комунального закладу Львівської обласної ради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог», головою Правління громадської організації «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» Андрієм ДОБРЯНСЬКИМ.

Обговорено питання співпраці Журавненської територіальної громади із Львівською обласною радою щодо участі громади в обласних програмах за кошти обласного бюджету соціальної підтримки жителів громади: окремих категорій громадян, учасників АТО/ООС та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, родин героїв Небесної Сотні, відпочинок і оздоровлення дітей та їх супровід до місць оздоровлення/відпочинку.