Завтра, 29 квітня, зустрічаємо нашого загиблого земляка, мужнього Героя РОМАНА КУЦИКА
Громада знову в скорботі... «На щиті» в селище Журавно назавжди повертається мужній Захисник. Герой РОМАН КУЦИК, який загинув 23.04.2025р. захищаючи Україну, усіх нас від російського ворога.
Завтра, 29 квітня 2025 року, близько 11:20 год., жалобний кортеж із тілом Захисника буде рухатись з напрямку с. Дем'янка-Наддністрянська Стрийського району, автодорогою через м.Жидачів до селища Журавно. Зустрічаємо жалобну процесію в селищі Журавно о 12.10 год. по вул. Жидачівська, Стрийська (біля базару), Б.Хмельницького до дому Захисника,
Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками…
Розділяємо непоправну втрату та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Ваш біль - біль усієї громади…
Розпорядженням Журавненського селищного голови від 28.04.2025 року №86, на знак вшанування пам’яті загиблого у російсько-українській війні нашого Захисника, мешканця селища Журавно, КУЦИКА РОМАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА, 29 та 30 квітня 2025 року оголошено днями жалоби в Журавненській селищній територіальній громаді.
Вічна пам'ять і вічна слава Герою!