До уваги мешканців громади! У ЦНАП працює сервіс “Мобільний адміністратор“

Дата: 19.07.2024 09:47

Нагадуємо, що у жителів громади є можливість скористатися послугами “Мобільний адміністратор“.

Послуга “Мобільний адміністратор“ передбачає надання адміністративних послуг, суб’єктам звернень (мешканцям Журавненської територіальної громади) – особам з інвалідністю 1-2 групи, військовослужбовцям або іншим особам, які перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні та потребують стороннього догляду, особи з тимчасовим порушенням здоров’я адміністратором Центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради за принципом віддаленого робочого місця. Послуга “Мобільний адміністратор“ надається згідно з графіком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Журавненської селищної ради (кожний вівторок тижня з 9.00 до 14.00).

Для отримання послуги “Мобільний адміністратор“ суб’єкт звернення попередньо скеровує заяву  до ЦНАП засобами поштового зв’язку на адресу Журавненської селищної ради – селище Журавно, пл. С. Бандери, 2, на електронну пошту Центру надання адміністративних послуг  - cnap.zhuravno@gmail.com.

Консультацію щодо послуги можна отримати за телефоном відділу ЦНАП: 0963873090.