З Днем фермера!

Дата: 19.06.2024 11:00

Шановні фермери!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, виснажливою, відповідальною, сповненою труднощів і такою, що вимагає максимальної самовіддачі, колосальних сил та роботи зранку до вечора, без свят і вихідних. Та водночас ваша справа є дуже важливою та потрібною для добробуту кожного з нас, для благополуччя країни.

А сьогодні, в умовах війни з російським агресором, ви мужньо, долаючи всі складнощі, тримаєте продовольчий фронт, приймаєте щоденний виклик та перемагаєте, бо ніколи не здаєтесь. Ви вкотре показали свою стійкість, вміння приймати рішення і досягати результату в будь - якій ситуації та невтомно працюєте для Перемоги, для української армії, для підтримки економіки нашої держави, Ви виробляєте якісну сільськогосподарську продукцію, наповнюєте бюджет нашої громади, підтримуєте соціальну сферу.

Тож прийміть щиру вдячність за вашу наполегливу, чесну і сумлінну працю, за дбайливе вміле господарювання, активну громадянську позицію, соціальну відповідальність і патріотизм!

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної наснаги, оптимізму, прихильності природи, високих врожаїв, розвитку сільськогосподарської справи, великих здобутків, сімейного затишку, щастя та любові, благополуччя й достатку.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані, а результати додають задоволення від улюбленої справи.

І найголовніше – працювати у вільній, незалежній, переможній Україні!

Журавненська громада пишається вами!

Зі святом!

Селищний голова      Василь ВІТЕР