"УКРАЇНА В ОБІЙМАХ БОГА"

Дата: 17.06.2024 21:13

16 червня 2024 року КУ "Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради" провів фестиваль духовної пісні "Україна в обіймах Бога", який відбувся в с.Володимирці при соборі Івана Хрестителя.

Духовна пісня єднає душу людини з Богом, це хвала Богові за життя на землі, віра в перемогу добра над злом, віра у Воскресіння національної державності України.

Розпочав фестиваль о. Петро, який благословив це святкове дійство.

З вітальним словом виступив голова територіальної громади Василь ВІТЕР, який наголосив на найважливіших християнських чеснотах, любові до своєї землі, згадав тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

У мистецькому заході учасниками були:

ансамблі НД с. Мельнич, Сулятич, Дубравки, Сидорівки, Крехова; дует НД с.Буянів, тріо НД с.Подорожне.

Радо прийняв гостей заходу директор НД с.Володимирці Микола Ліпковський ,який з чоловічим ансамблем під своїм керівництвом урізноманітнив свято духовної пісні.

Завершив сяткове дійство церковний хор с.Володимирці.

Рясних нам Божих благословінь і переможного миру!

Слава Україні! Героям Слава!

КУ "Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради"