Діти захисників зі Журавненської громади віком від 7-12 років відвідали благодійну акцію «Діти України – СУПЕРГЕРОЇ»

Дата: 04.06.2024 16:22

До Дня захисту дітей Львівська обласна державна адміністрація спільно з Благодійним товариством «Мій тато захищає Україну» та ДП «Львівський державний цирк» організували проведення вистави.

«Дитинство повинно бути щасливим. На жаль, наш ворог намагається забрати його в українських дітей. Сьогодні ми маємо змогу бути на цій виставі завдяки нашим захисникам, завдяки вашим батькам. Нехай кожен син та донька дочекаються своїх найрідніших, аби вже зовсім скоро прийти у цирк разом», – наголосила заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула.

Дякуємо організаторам та селищному голові Василю Вітру за можливість подарувати дітям декілька безтурботних годин, щирі посмішки та незабутні враження.

Служба у справах дітей селищної ради