У Журавненській громаді відбувся дитячий футбольний турнір серед учнів 5-6 класів в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 30.05.2024 22:49

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Журавненській територіальній громаді розпочалося з проведення 30 травня 2024 року дитячого футбольного турніру серед учнів 5-6 класів шкіл громади.

Участь у футбольному турнірі взяли команди Журавнівського КЗЗСО школа - ліцей, Антонівського КЗЗСО І-ІІ ст., Сулятицького КЗЗСО І-ІІІ ст., Монастирецького КЗЗСО І-ІІІ ст. ім..Володимира Поповича.

Турнір розпочався з виконання учасниками та гостями Державного Гімну України. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Василь Вітер та директорка Журавнівського КЗЗСО школи – ліцею Надія Цибак.

Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Особливо гаряче було під час останньої гри між командами Антонівського КЗЗСО І-ІІ ст. та Сулятицького КЗЗСО І-ІІІ ст., де вирішувалася доля переможця турніру. Почесне перше місце в турнірі здобула команда Сулятицького КЗЗСО І-ІІІ ст.

Підсумки турніру та нагородження учасників провів заступник селищного голови Ярослав Ягніщак.

Учасники турніру отримали солодкі подарунки від ФОП Малика Руслана.

РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

Забиті/ пропущені голи