Відбувся мистецький захід "Незламні герої нескореної країни", присвячений Дню Героїв

Дата: 27.05.2024 15:45

26 травня 2024 року у НД КУ "Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради" відбулися врочистості з нагоди Дня Героїв. Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Війна, яка триває зараз - це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Вони, захисники, несуть відповідальність за майбутнє держави, за те, щоб життя продовжувалось, щоб світило сонце і сміялися українські діти. Вони всі герої, і ми вдячні їм за можливість жити під прапором нашої незламної України.

У мистецькому заході учасниками були:

- хоровий колектив НД с. Старе Село, вокальні ансамблі НД с. Мельнич, Монастирець;

- дуети (НД сіл Зарічне, Буянів);

- соло (НД сіл Мельнич, Новошини, Журавно);

- читці: І.Ольшанецька, Д.Шараневич, М.Татарин, Б.Татарин, Н.Іваськів, В.Лизак, С.Лизак.

Тематичний відеоролик та книжкова виставка представлені працівниками публічної бібліотеки Журавна КУ "Публічна бібліотека Журавненської селищної ради"

Ведучі заходу: Діана Шараневич, Святослав Самойлов.

Покладанням квітів до символічної могили вшанували пам'ять про загиблих воїнів голова селищної ради Василь Вітер та заступник селищного голови Ярослав Ягніщак.

У своєму слові голова громади ще раз нагадав, що ми не маємо жодного права опускати зараз руки, зневірюватись у своїй силі духу. Прислухаймося до голосу Героїв, що промовляють до нас: "Українці! Будьте гідними, борітеся за своє достойне життя".

Ми щиро вдячні всім: і мертвим, і живим!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава нації! Смерть ворогам!

Україна понад усе!

КУ "Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради"