Працює простір для жінок у складних обставинах «Вільна» м.Львів

Дата: 13.05.2024 10:36

Простір “Вільна” м.Львів Благодійного фонду «Батерфлай» - це дружній до жінок та дівчат простір, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах. А саме є постраждалими від домашнього, гендерно-зумовленого насильства, жінки, котрі пережили травматичні події, матері-одиначки, що потребують підтримки та допомоги, дружини, мами, діти учасників бойових дій.

Тут надають психологічну та соціальну підтримку, проводяться заходи дозвілля, спортивні та лікувальні тренування.

Щотижня проводяться психосоціальні групи підтримки для представниць родин ветеранів, які:

1. очікують на повернення рідних з війни.

2. повернення рідних з війни

3. зазнали втрати рідних на війні

Ви станете частиною міцного ланцюга взаємної підтримки, а фахівчині простору нададуть корисні інструменти самодопомоги для складних життєвих ситуацій.

Групи підтримки супроводжуються фаховими психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом проведення підтримуючих груп.

Цей простір буде корисним та допоможе багатьом жінкам отримати необхідну підтримку і допомогу.

Google-форма, де всі бажаючі можуть зареєструватися на дані групи:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVHscKg-1Ze46_l5uUFcmYAvPdfX1zWYNk_ruqLf PsfNryeg/viewform

Контактна особа: +38 (093)94 76 413 Чемерис Олена