Знову болюча втрата в громаді… Помер Захисник України БОНДАР АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, уродженець Журавна

Дата: 07.05.2024 19:44

З сумом повідомляємо про смерть нашого земляка, Захисника України БОНДАРА АНДРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА, уродженця смт. Журавна.

БОНДАР АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ народився 19.05.1967 року в смт. Журавно. Закінчив Жидачівську середню школу №1. згодом навчався у Стрийському технікумі на зварювальника. Працював зварювальником на Заводі будматеріалів у Журавні, потім у Жидачеві на МКП «Жидачівтеплокомуненерго».

З початком повномаштабної війни з російським агресором став на захист України, її волі та незалежності. Служив під Авдіївкою, був поранений в травні 2023 року, проходив лікування та серце нашого земляка зупинилось 01 травня 2024 року.

Пекучий біль стискає нині серця рідних Героя: сина Івана, невістки Тетяни, внучки Діани.

Розділяємо з рідними та близькими страшне горе втрати найріднішої людини…

Завтра, 08 травня, в селищі Журавно о 12.00 год. розпочнеться чин поховання Захисника.