Знову скорботна звістка прийшла у нашу громаду... Перестало битися серце безстрашного Воїна  ЗАСАНСЬКОГО ВАЛЕРІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА

Дата: 26.04.2024 12:23

Знову скорботна звістка прийшла в нашу громаду... 26.04.2024 року перестало битися серце безстрашного Воїна  ЗАСАНСЬКОГО ВАЛЕРІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА .

ЗАСАНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ народився 06.10.1965 року в с. Заболотівці Жидачівського району Львівської області, дитячі та шкільні роки провів в смт Журавно. Після закінчення Журавнівської середньої школи навчався в Стрийському сільськогосподарському технікумі, відслужив в армії. Одружився, із дружиною Надією разом виховали двох дочок - Віта та Наталія. Проживав в смт. Журавно.

ЗАСАНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України з 2016 року. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів продовжував мужньо захищати Україну від російської навали. Виконуючи бойове завдання в 2022 році отримав поранення.

Тяжка хвороба змусила проходити лікування, під час якого 26 квітня 2024 року й перестало битися серце безстрашного Воїна.

Зустрічаємо жалобний кортеж із тілом померлого Захисника в смт Журавно 27.04.2024 року приблизно о 11.30 год. по вул. Жидачівській, Стрийській, Валовій,  Січових Стрільців, Галицькій, Петра Дорошенка до житлового будинку № 53 вулиці Петра Дорошенка смт Журавно.

Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками …

Чин похорону - 27.04.2024р. о 12.00 год за адресою вул.Петра Дорошенка,53/25, смт Журавно.