Представниця Молодіжного центру Журавненської селищної ради на Загальних зборах Асоціації молодіжних центрів України.

Дата: 01.04.2024 11:16

29 березня стартували Загальні збори Асоціації молодіжних центрів України

Представники зібрались на Київщині, аби обговорити свої досягнення та обмінятись досвідом. Адже, за два складних роки маємо багато нових звершень та цікавих ініціатив

Представниця Молодіжного центру Журавненської селищної ради також взяла активну участь у Загальних зборах Асоціації молодіжних центрів України.

Розпочали з активного знайомства. Після якого Олег Слабоспицький, член Наглядової ради, провів екскурс у історію спілки та масштаби досягнень за всі роки.

Комунікаційна менеджерка Асоціації, Катерина Глущенко, поділилась порадами успішної публічної комунікації в молодіжному центрі та розповіла про досягнення АМЦУ в цьому напрямку.

Також голови філій АМЦУ підсумували досягнення регіональної спільноти та поділилися своїми планами й мріями на майбутнє, які вже поступово втілюються.

30 березня — день Загальних зборів АМЦУ. Розпочали з обговорення візії розвитку молодіжних центрів України

Далі найцікавіше — обрання керівних органів Асоціації. Зокрема, Голови Спілки, Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії.

Представниця Молодіжного центру Журавненської селищної ради обмінялася досвідом з іншими учасниками, висловила свої плани та ідеї щодо подальшого розвитку центру та АМЦУ.