Важливі рішення прийняті на черговому сесійному засіданні

Дата: 29.03.2024 14:10

28 березня 2024 року відбулася тридцять четверта сесія 8 скликання Журавненської селищної ради під головуванням селищного голови Василя ВІТРА.

Традиційно, сесійне засідання розпочалось виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання на вшанування пам’яті українських воїнів, які мужньо стали на захист України і віддали своє життя у боротьбі проти московського окупанта та всіх тих, чиї життя обірвала військова агресія росії.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесійного засідання, голова селищної ради Василь ВІТЕР, депутатський корпус та всі присутні привітали депутата селищної ради Цукорника Володимира Володимировича з днем народження, побажали йому та його родині здоров’я, щастя, благополуччя, наснаги та такого очікуваного переможного миру. Голова громади вручив уродиннику Грамоту селищної ради за вагомий особистий внесок у справі навчання і виховання підростаючого покоління, популяризацію передового педагогічного досвіду, багаторічну сумлінну працю на ниві розбудови національної освіти, високий професіоналізм та активну життєву позицію.

На порядок денний сесійного засідання винесли 73 питання, які попередньо, на засіданнях постійних депутатських комісій селищної ради, члени комісій детально вивчили, обговорили відповідні проєкти рішень.

Сесійне засідання пройшло конструктивно та результативно.

Серед головних прийнятих рішень – затвердження важливих для функціонування громади місцевих програм на 2024 рік, внесення змін до уже затверджених програм та рішення щодо припинення діяльності і перепрофілювання навчальних закладів громади.

Так, депутатський корпус розглянув та затвердив:

• Програму соціально-економічного розвитку Журавненської селищної територіальної громади на 2024 рік;
  • Програму з покращення технічного стану захисних споруд цивільного захисту, облаштування найпростіших укриттів у приміщеннях комунальної власності територіальної громади та інших приміщень на 2024 рік;
  • Програму  покращення стану  забезпечення  охорони громадського  порядку та профілактики злочинності на території Журавненської  селищної ради  Стрийського району Львівської області на 2024 рік;
  • внесення змін до Програми підтримки Збройних Сил України на 2024-2025 роки;
  • внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, членів сімей, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти Захисників і Захисниць України внаслідок агресії російської федерації проти України на 2024 рік. Змінами передбачено та виділено кошти на виплату щорічної одноразової грошової допомоги дітям військовослужбовців, які  перебувають в полоні або вважаються зниклими безвісти, які зареєстровані та проживають на території  Журавненської селищної територіальної громади до досягнення ними 18-ліття або 23-ох років у разі навчання на денній формі та дітям загиблих військовослужбовців, які протягом року з дня смерті не оформили пенсію по втраті годувальника у сумі по 10 тис.грн.

Проголосував депутатський корпус за:

• припинення діяльності Новошинського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Журавненської селищної ради Львівської області  шляхом ліквідації юридичної особи;
  • перепрофілювання (зміну типу) та найменування Лисківського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Журавненської селищної ради Львівської області.

Щодо рішення про припинення діяльності Протесівського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Журавненської селищної ради Львівської області шляхом ліквідації юридичної особи, депутати утрималися від закриття навчального закладу та вирішили простежити за формуванням шкільної мережі, комплектацією та наповнюваністю класів у цьому закладі освіти перед початком нового 2024/2025 навчального року, і в разі зменшення кількості здобувачів освіти, розглянути це питання на сесійному засіданні знову.

Погодили депутати проєкти рішень про:

• внесення змін до рішення Журавненської селищної ради від 16.11.2023 року №30-2 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку під об’єкт «Будівництво очисних споруд біологічної очистки в селищі Журавно Стрийського району Львівської області»;
  • затвердження Детального плану території для будівництва очисних споруд біологічної очистки в селищі Журавно Стрийського району Львівської області;
  • надання згоди на передачу ТзОВ «Газорозподільні мережі України» в господарське відання майно комунальної власності Журавненської селищної територіальної громади;
  • спрямування залишків коштів та внесення змін до показників бюджету Журавненської селищної територіальної громади на 2024 рік;
  • затвердження Звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Журавненської селищної територіальної громади за лютий 2024 рік;
  • внесення змін до структури та штатної чисельності працівників апарату Журавненської селищної ради та її виконавчих органів.

Щодо інших прийнятих рішень з питань порядку денного – блок земельних питань, питання щодо надання матеріальної допомоги заявникам - жителям Журавненської громади та надання одноразової матеріальної допомоги в сумі 15 тисяч гривень військовослужбовцям – жителям громади, мобілізованим до Збройних Сил України та інших військових формувань України на період дії воєнного стану в Україні через перший відділ Стрийського РТЦК та СП, відповідно до  «Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, членів сімей, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти Захисників і Захисниць України внаслідок агресії російської  федерації проти України на 2024 рік».

З поіменним голосуванням депутатів селищної ради можна ознайомитись на офіційному сайті Журавненської селищної ради у розділі Офіційні документи, де також будуть оприлюднені прийняті рішення у терміни згідно вимог законодавства.