Знову непоправна втрата… Воюючи за Україну, від отриманого поранення помер наш земляк Герой ЯРЕМА ІВАН СТЕПАНОВИЧ, уродженець с.Новошини

Дата: 09.11.2023 20:19

Журавненська громада знову втратила Захисника, Героя, земляка. Від поранення, отриманого на війні, помер Захисник, уродженець с.Новошини - ЯРЕМА ІВАН СТЕПАНОВИЧ.

ЯРЕМА ІВАН СТЕПАНОВИЧ народився 9 липня 1976 року в с.Новошини Журавненської громади, закінчив місцеву школу. згодом навчався у Жидачівському професійному ліцеї.

17 вересня 2023 року під час здійснення оборонних дій, внаслідок скиду боєприпасу з ворожого безпілотного літального апарату з боку противника по позиції в районі населеного пункту Шуми Донецької області військовослужбовець отримав поранення.

Лікувався у місті Львові. Перебував на реабілітації у місті Трускавці, де і помер.

У Воїна залишилася старенька мати, дружина, троє дітей, троє сестер.

У скорботі та молитві за мужнім Захисником - уся Журавненська громада.

Низький уклін, глибока шана та вдячність нашому Герою за самопожертву,  за любов та захист України!

Світла пам'ять та вічна слава Герою!

Герої не вмирають!

Інформацію про дату і час прибуття похоронного кортежу та чин поховання буде повідомлено додатково.