Аграрії Львівщини можуть отримати 5 тисяч доларів на реалізацію власного стартапу

Дата: 05.07.2023 22:45

Конкурс інноваційних рішень проводять для зацікавлених громадян, які готові реалізовувати унікальну ідею або прототип про вирішення актуальних виклики в агропромисловому комплексі. Йдеться про стартапи за низкою напрямків:

• Рослинництво та тваринництво: точне землеробство, органічні добрива, підвищення стресостійкості польових культур, прогноз появи найпоширеніших фітофагів та інше.
  • Логістика: а)елеваторний: інженерно-технічні розробки, енергетика, рішення системного адміністрування, технологічні процеси, контроль якості (лабораторії) і т.д.; б) транспортний: системи обліку в логістиці, оптимізація процесів та інше.
  • Переробка: комбікормовий, переробка соняшника / сої, розробка продуктів з доданою цінністю.
  • Комерційний: фінансові технології в агро, рішення для торгівлі тощо.

На переможців конкурсу чекає:

• Підтримка менторів та експертів. Спеціалісти МХП та партнери конкурсу проведуть експертну оцінку ідей та рішень, та нададуть індустріальну та бізнесову консультацію для покращення проєкту.
  • Запуск пілоту в одній із провідних агропромислових компаній України із залученням ресурсів MХП.
  • Залучення до 5 тис. доларів на виробничих ресурсах МХП в якості пілотного майданчика для тестового запуску.
  • Після запуску та подальшого аналізу результативності пілота, можливість отримати інвестиційну підтримку для масштабування рішення.

Заявки приймають до 20 серпня 2023 року. Відбір фіналістів: 21 серпня – 28 серпня.

Детальні умови конкурсу за посиланням

Подати заявку можна за тут